Sound Music
Archiwum aktualności     
 

Koncertowa zabawa na Dzień Kobiet w Miękini
Koncertowa zabawa na Dzień Kobiet w Miękini
08.03.2012 r.
Zespół B3 Paweł Wenderski, Jan Król i Remigiusz Kubiak zagrali i zaśpiewali w ośrodku SOK w Miękini dla wspaniałych Pań. Przy akustycznym akompaniamencie na akordeonie i gitarze Paweł Wenderski zaśpiewał miedzy innymi takie piosenki jak "Oczy cziornyje", "Babę zesłał Bóg", "Protest dance". W programie koncertu znalazły się również piosenki biesiadne, przy których wszyscy razem śpiewali, a utwory taneczne w klimatach dance ("Kawiarenki" Ireny Jarockiej, "Miłość jak wino" Eleni) podrywały słuchających do tańca.

B3 B3
Materiał muzyczny z koncertu piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Pawła Wenderskiego
Materiał muzyczny z koncertu piosenek Marka Grechuty
  w wykonaniu Pawła Wenderskiego
06.03.2012 r.
Materiały filmowe do obejrzenia w dziale OFERTA.
Materiał muzyczny z koncertu piosenek Violetty Villas w wykonaniu Pawła Wenderskiego
Materiał muzyczny z koncertu piosenek Violetty Villas
  w wykonaniu Pawła Wenderskiego
01.03.2012 r.
Materiały filmowe do obejrzenia w dziale OFERTA.
B3
Targi Ślubne w Opolu
19.02.2012 r.
Dnia 19 lutego 2012r. na targach ślubnych w Opolu, razem z kwartalnikiem "Ślub bez tajemnic", zespół B3 zaprezentował swoją opcję obsługi muzycznej na imprezach okolicznościowych.

B3
Impreza zamknięta
Impreza zamknięta - koncertowe wesele
18.02.2012 r.
w Kątach Wrocławskich zespół zagrał w kościele oprawę muzyczną ślubu, a następnie zabawę w restauracji. Wszyscy znakomicie się bawili razem z muzykami teatru Capitol i telewizyjnego programu "Jaka to melodia". Grupa muzyczna zaoferowała wiele atrakcji: wspólne karaoke oraz wizualizacje na dużym ekranie.

Przy kolorowej grze świateł razem z wodzirejem i muzykami grającymi na akordeonie, gitarze, perkusji, saxofonie, instrumentach klawiszowych goście przenosili się w czasie, smakując utwory muzyczne z różnych lat. Serdeczne pozdrowienia dla pary młodej Michała i Jowity oraz wszystkich gości.
Koncert kolęd w święto Trzech Króli
Koncert kolęd w święto Trzech Króli. Niezapomniane
  spotkanie we Wrocisławicach.
06.01.2012 r.
Koncert kolęd i piosenek Viioletty Villas
Koncert kolęd i piosenek Viioletty Villas w kościele
  p.w. Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej.
22.01.2012 r.
Znakomite relacje gazet (dziękujemy!):

KOŚCIELNY KONCERT PAWŁA WENDERSKIEGO.
W wypełnionym po brzegi kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej, w minioną niedzielę, odbył się koncert kolęd i piosenek Viioletty Villas. W świątecznej scenerii wystąpił Paweł Wenderski z zespołem B3, a niespodziewane małe kłopoty techniczne okazały się świetną okazją do wspólnego śpiewania z widownią.

http://www.roland-gazeta.pl/aktualnopci-mainmenu-31/1-z-ostatnich-dni/3942-kocielny-koncert-pawa-wenderskiego

Styczniowy koncert Pawła Wenderskiego.
Styczeń 2012 był miesiącem niezwykle bogatym wydarzenia kulturalne. W pierwszym miesiącu nowego roku w Środzie Śląskiej odbyło się kilka koncertów o szerokim przekroju gatunków muzycznych. Od granie na WOŚP zaczynając rockowym brzmieniem, poprzez mocną dawkę bluesa, aż do kolęd i pastorałek można było usłyszeć w naszym mieście.

http://sroda.express-miejski.pl/wiadomosc/8116,styczniowy-koncert-pawla-wenderskiego.html

B3
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - WOŚP
08.01.2012 r.
Koncert charytatywny na rzecz dzieci. Zespół B3-BiFri zagrał po raz kolejny dla potrzebujących, dołączając ze swoim skromnym wkładem do wszystkich tych, którzy chcą pomagać i pomagają. Dziękujemy organizatorom WOŚP - Jarkowi w Dzierżoniowie oraz Ryśkowi z Łagiewnik za zaproszenie oraz znakomitym akustykom, którzy zadbali aby widowisko było niepowtarzalne. Dziękujemy naszym fanom za wysokie wpłaty na ten szlachetny cel.

Paweł Wenderski, Agnieszka Aleksandrowicz, Remigiusz Kubiak
Koncert charytatywny: Chór UE i Paweł Wenderski
  z zespołem B3
17.12.2011 r.
17 grudnia 2011r. odbył się koncert charytatywny na rzecz budowy Przylądka Nadziei, nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Kliknij w poniższe linki aby przeczytać relacje:

Dzielnice Wrocławia (kliknij)

Gazeta Wyborcza Wrocław (kliknij)

Gazeta Wrocławska (kliknij)

Zobacz zdjęcia:
Violetta Villas
Dedykacja od Violetty Villas
05.12.2011 r.
"Pawełkowi z gorącymi całusami Violetta Villas - 2.12.99r."
Dedykacja dla Pawła Wenderskiego po wspólnym koncercie w Łodzi w 1999 roku.

(kliknij na zdjęcie żeby powiększyć)
B3
Targi Ślubne we Wrocławiu
06.11.2011 r.
Dnia 6 listopada na targach ślubnych we Wrocławiu zespół B3 zaprezentował swoją opcję obsługi muzycznej na imprezach okolicznościowych.

B3 B3
Podziękowanie dla Remigiusza Kubiaka od władz Opola
Podziękowanie dla Remigiusza Kubiaka od władz Opola
16.03.2011 r.
Zabawa karnawałowa odbyła się w restauracji Salomon w Opolu, na której uczestniczył zastępca Prezydenta Miasta Opola Ryszarda Zębaczyńskiego, Krzysztof Kawałko oraz dyrektor Środowiskowego Domu Społecznego "Magnolia" w Opolu - Waldemar Maciaszczyk.
Podziękowanie dla Firmy Muzycznej Sound Music, a w szczególności dla DJ Remi, za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie przy realizacji Balu Karnawałowego na rzecz osób niepełnosprawnych, organizowanego przez Środowiskowy Dom Pomocy "Magnolia" w Opolu.

News
3 miodowe lato w skansenie z zespołem B3-BiFri
21.08.2011 r.
W upalny sierpniowy dzień, mieliśmy przyjemność po raz kolejny zagrać dla Poznaniaków, którzy co roku odwiedzają Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. R. Kosteckiego w Swarzędzu. Na pikniku kulturalno-edukacyjnym pt.:"III miodowe lato w skansenie" zespół B3-BiFri w składzie Paweł Wenderski, Remigiusz Kubiak, Jan Król bawili publiczność w rytmach piosenek ludowych, biesiadnych i disco ("Pszczółka Maja" zespołu Akcent, "Kawiarenki" i innych...)

Zobacz plakat w formacie PDF (kliknij w link)

B3-Sosnowiec
Zabawa taneczna dla nauczycieli- Dzień Edukacji Narodowej.
18.10.2010 r.
Pan Remigiusz Kubiak i Paweł Wenderski
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi Szkoły podstawowej nr 8 w Sosnowcu składają serdeczne podziękowanie za oprawę muzyczną z okazji Dnia Edukacji.

Sound Music