zobacz też koniecznie dział aktualności
Strona główna

ZESPÓŁ MUZYCZNY B3


- muzyka dla każdego pokolenia
- charyzmatycznie i czysto brzmiące głosy,
- szeroka gama instrumentów (akordeon, gitary, saxofon)
- kulturalne zabawy integrujące,
- prowadzenie imprezy przez wodzireja,
- kolorowa gra świateł,
- profesjonalne nagłośnienie,
- prowadzenie imprez międzynarodowych,
- niepowtarzalny klimat

Serdecznie Zapraszamy!

Demo 1 - Boogie:

Alternative content

Demo 2 - Gangnam Style:

Alternative content

Demo 3 - Kokomo:

Alternative content

Demo 4 - La Isla:

Alternative content

Demo 5 - Ona tańczy dla mnie:

Alternative content

Demo 7 - Barcelona:

Alternative content

Demo 6 - A kto się w styczniu:

Alternative content

Demo 8 - Give me:

Alternative content

Demo 9 - Czerwony jak cegła:

Alternative content

Demo 10 - Another brick in the world:

Alternative content

zdjęcie Ala - wokalistka z głosem o niespotykanym ciepłym altowym brzmieniu z wieloletnim doświadczeniem muzycznym.
zdjęcie Janek - wokalista, akordeonista, soxofonista, grający na instrumentach klawiszowych. Uczestnik programu "Szansa na Sukces" z zespołami Czarno Czarni (Czy pamiętasz Tę noc w Zakopanem), Elektryczne Gitary (Co ty tutaj robisz).
zdjęcie Remi - Wodzirej, prezenter, aranżer, gitarzysta, wokalista. Znany również, jako DJ Remi. Uczestnik eliminacji programu "Szansa na Sukces" prezentował utwór pt.: "Whisky" zespołu Dżem.
zdjęcie Paweł Wenderski- polski piosenkarz o charakterystycznie brzmiącym wokalu . Dwukrotny laureat telewizyjnego programu "Szansa na Sukces" z Renatą Przemyk (Protest Dance czyli tańczę na stole?) i Ireną Santor (Już nie dzikich plaż).

Zespół muzyczny B3 - BeFree w składzie 2 lub 4 osobowym- zespół na zabawy, wesele, studniówkę, festyny, dancingi z wodzirejem, prezenterem. Oprawa muzyczna również ślubów kościelnych. Posiadamy różnorodny repertuar. Gramy dla wielu pokoleń na terenie całej Polski.
Uwaga nowość- na Państwa życzenie ZESPÓŁ MUZYCZNY 2 lub 4 osobowy z DJ (opcja coraz częściej zamawiana na studniówki, wesela, festyny i inne imprezy ze względu na możliwość grania różnorodnej muzyki dla wielu grup wiekowych).

b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęcie b3 - bi fri - zdjęciePrzeczytaj opinie naszych klientów:

Super kontaktowi ludzie, świetnie grają, bawią i śpiewają. Będziemy was polecali!
Marcin i Kamila


To był najwspanialszy dzień w naszym życiu. Zespół B3 zagrał razem z wodzirejem i poprowadził imprezę znakomicie. Zabawy na poziomie, świetnie dobrany repertuar od nowości muzycznych aż do hitów sprzed lat. Krótkie przerwy i dużo muzyki w odcinkach (nawet po 50min. Szaleństwo weselnej nocy!!! :)), prowadzenie i ciepły kontakt z gośćmi dopełnił fantastyczną atmosferę. Takiego wesela życzymy każdej młodej parze. Dziękujemy zespołowi B3-BiFri za wszystko!!!
Kasia i Bartek


Spotkaliśmy zespół B3 na Mazurach jak śpiewali i grali na akordeonie i gitarze przy ognisku. Bawiliśmy się wszyscy do rana. A potem oni zagrali na naszym weselu i znowu do rana. To była niezapomniana impreza. Do zobaczenia na Mazurach, dajcie znać kiedy będziecie pływali! aaa Janek weź też saxofon! Ahoj pozdrowienia
Żaneta i Jarek


Gdyby nie zabawy na imprezach z wami to nie wiedzielibyśmy jaki zespół wybrać. Dzięki, za wystrzałowe wesele!! Pozdrowienia
Patrycja i Kamil


Zespół B3 zagrał na naszym weselu. Od początku kiedy weszliśmy na salę wodzirej razem z zespołem serdecznie powitali nas i naszych gości i już niczym nie musieliśmy się martwić. Cały stres związany z ceremonią zniknął. Dobrze dobrane i czysto zaśpiewane na żywo piosenki wpadały w ucho i porywały do tańca. Do tego korowody z wodzirejem i biesiada z akordeonem. Byliśmy zintegrowani i pozytywnie zmęczeni. Dzięki dla zespołu!
Tomek i Ania


International weddnig party with MASTER OF CEREMONIES - MUSIC PRESENTER REMI

Our wedding party was on the 15th of september 2012. It was a very strange and full of concers wedding, because we invited people from few country's. Holland , Germany and Poland. For us it was a task to find a master of ceremonies - music presenter, that was also multilingual. Lucky for us, after long search and consulting many people - there he was... REMI... a master of ceremonies - music presenter, who knows what to do and know the languages :)

Not only that... he's also a very kind and friendly master of ceremonies. For me it was the first impression that made me hire him. If we will organise another party he would be the one that I'd like to have as a master of ceremonies - music presenter REMI !!!
It was 2,5 months ago, and still we are enjoying the good time Remi made for us.
Remi... Thanks again for the wonderfull day ;)
Audy and Judyta

Na życzenie ZESPÓŁ MUZYCZNY z DJ - prezenterem muzycznym, w tej samej cenie. Opcja identyczna, jaką proponują muzycy zespołu Yakaband z popularnego programu telewizyjnego - ,,JAKA TO MELODIA" i prezenter muzyczny MAREK SIEROCKI(opcja coraz częściej zamawiana na studniówki, wesela, festyny i inne imprezy ze względu na możliwość grania różnorodnej muzyki dla wielu grup wiekowych).