Sound Music
Zespół muzyczny     
 


Zespół od 1500zł.
DJ od 600zł.

Wokaliści telewizyjnego programu "Szansa na Sukces".
Zespół muzyczny "B3" - BeFree
Zdjęcie Ala - wokalistka z głosem o niespotykanym ciepłym altowym brzmieniu z wieloletnim doświadczeniem muzycznym.
Zdjęcie Janek- wokalista, akordeonista, soxofonista, grający na instrumentach klawiszowych. Uczestnik programu "Szansa na Sukces" z zespołami Czarno Czarni (Czy pamiętasz Tę noc w Zakopanem), Elektryczne Gitary (Co ty tutaj robisz).
Zdjęcie Remi- Wodzirej, prezenter, aranżer, gitarzysta, wokalista. Znany również, jako DJ Remi. Uczestnik eliminacji programu "Szansa na Sukces" prezentował utwór pt.: "Whisky" zespołu Dżem.
Zdjęcie Paweł Wenderski- polski piosenkarz o charakterystycznie brzmiącym wokalu . Dwukrotny laureat telewizyjnego programu "Szansa na Sukces" z Renatą Przemyk (Protest Dance czyli tańczę na stole…) i Ireną Santor (Już nie dzikich plaż).Oferta:
Zespół muzyczny B3 - BeFree w składzie 2 lub 4 osobowym- zespół na zabawy, wesele, studniówkę, festyny, dancingi z wodzirejem, prezenterem. Oprawa muzyczna również ślubów kościelnych. Posiadamy różnorodny repertuar. Gramy dla wielu pokoleń na terenie całej Polski.
Uwaga nowość- na Państwa życzenie ZESPÓŁ MUZYCZNY 2 lub 4 osobowy z DJ (opcja coraz częściej zamawiana na studniówki, wesela, festyny i inne imprezy ze względu na możliwość grania różnorodnej muzyki dla wielu grup wiekowych).

Przykładowy repertuar:Prowadzenie wesela na żywo:
Play Audio 1
Oprawa muzyczna - ślub kościelny:
Play Audio
Zdjęcie Razem z Golec uOrkiestra po naszych koncertach
Zdjęcie Paweł Wenderski i Wojciech Mann, podczas programu "Szansa na Sukces".
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Wywiad z Pawłem Wenderskim i zespołem B3


Zespół B3 - BeFree na imprezy - to najlepszy wybór jako zespół na wesele i inne imprezy. Nasz zespół na wesele jest świetną propozycją dla każdego klienta ceniącego dobrą muzykę.

Nasz zespół muzyczny B3-BeFree to grupa z dużym doświadczeniem estradowym. Liderem zespołu jest Paweł Wenderski - dwukrotny laureat telewizyjnego programu "Szansa na Sukces" z Renatą Przemyk i Ireną Santor.

Zespół muzyczny B3-BeFree z Sound Music to: niepowtarzalny klimat koncertu z charyzmatycznym głosem wokalistów, przeplatany wspólnymi korowodami i zabawami razem z wodzirejem, muzyka dla każdego pokolenia, wiele niespodzianek, kolorowa gra świateł, występ gościa specjalnego. GRAMY na koncertach, weselach, ślubach, studniówkach, imprezach okolicznościowych itp. Na terenie całej Polski. Zespół muzyczny, zespół na wesele, studniówkę. Odwiedziliśmy Wrocław, Opole, Warszawę, Bydgoszcz, Gdańsk, Częstochowę, Poznań, Środę Śląską, Miękinię, Malczyce i wiele innych wsi i miast.

SERDECZNE POZDROWIENIA DLA NASZYCH FANÓW I KLIENTÓW!

DO ZOBACZENIA NA WSPÓLNYCH IMPREZACH!

Sound Music